Değerlerimiz

ARAS GURUP olarak hedefimiz ürettiğimiz konutlarda, teslimat sonrası hizmetlerde ve süreçlerde size ve sevdiklerinize katma değer yaratacak değişiklikleri ve yenilikleri sizlerle buluşturmak. Yani amacımız konut üretip hizmeti pazarlarken “Olmayanı yapmak!”

Takım Çalışması

Profesyonel is alayişini amatör bir ruhla harmanlayan tüm çalışma arkadaşlarımız sizlere kalite ve hizmet anlayışımızı daha iyi yansıtmak adına sürekli koordinasyon ve yardımlaşma halinde olup sorunların çözümlerinde daha hızlı hareket etmeyi hedeflemektedir.

Güven

“Unutmayın, bu dünyada sırtınızı her zaman yaslayabileceğiniz tek şey ailenizdir.”
ARAS GRUP; gücünü kurulduğu 1989 dan bu zamana sadece konut inşa etmeyi değil ayni zamanda müşterilerimizde güven duygusunu da inşa etmeyi de vizyon edindi. ARAS GRUP çalışanı da sahip oldukları en değerli şeyin insanlara güven vermek ve güven ortamı oluşturmak olduğunu bilerek hareket etmektedir ve görevlerini bu çerçevede icra etmektedir.

Sosyal Sorumluluk

Büyük ölçekli firmalarda “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” literatüre yeni girmiş bir kavram olmasına rağmen ARAS GRUP’un kurulduğu günden itibaren Peygamber Efendimiz(S.A.V) in “Sağ elin verdiğini sol elin görmeyecek” hadisi çizgisinde sosyal yardım faaliyetlerini yapmıştır ve var olduğu sürece de sürdürecektir. Çünkü biz inanıyoruz ki;
“Ekmeğini paylaşmak ekmekten daha lezzetlidir.”

Zamanında Teslimat

ARAS GRUP insanlarda kurduğu sarsılmaz güveni elbette kurulduğu günden bu yana yaptığı projeleri müşterilerinin sözleşmelerinde yazan tarihte, yani tam zamanında teslim etmesine borçlu. Doğal olarak ARAS ailesi çalışanları da her daire teslim aşamasında bu haklı gururu sonuna kadar yasamayı hak ediyor…

 

Tüm Hakları © 2016 - Aras Grup
Işık Matbaa Reklam